Home   Map   Index   Search                Archives   Links   About LinuxFocus         
  
  
  

Eylül 1999 LinuxFocus Yazıları

cover image
Çeviri: Alper TungaRedhat, kullanıcılara açık ve herkesin uygulamaları ile birlikte serbestçe alabileceği bir sistem oldu. Böyle birşeyi kim önceden söyleyebilirdi? Evet, bu her nasılsa mantıksal bir basamaktır ama bu gerçekten hala Linux'un orijinal ruhu mudur? Bir sonraki ne olacak? LinuxFocus paylaşımları?

Bu ayki sayı yine birçok ilginç makaleyi içeriyor. Nerdbank, yeni ilginç ve gerçekten çıkarılırsa iyi olabilecek bir proje.
"Software Development" ve "UNIX Basics" altında bu ay script dilleri hakkında birçok makale var. Bunların bir kısmı kasım ayında da devam edecek.
Sedmail konfigürasyonunu M4 ile yapan birçok kişi bu makro dili hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilecekler. Bu makale M4'ün "Web tasarımı" işleri için nasıl kullanılabileceğini göstermektedir.

CD-rom makalesi Linux'un yeni kullanılcıları için olup birçok dağıtımda bulunan yükleme ile ilgili elkitaplarındaki eksiklikleri de içermektedir. Bu faydalı bir yayındır ve LinuxFocus kadrosundan ve okurlardan gelecek yararlı makaleleri yayınlamaya devam edecektir. Yeni sayıdan zevk alın!


Community

Software Development  

UNIX Basics

Webdesign   
        © 1999 LinuxFocus
    
    Go to the LinuxFocus Contact Person Page